Rozcestník

NECHVALÍN

OFICIÁLNÍ STRÁNKY

Jazyky

Čeština

Hlášení obecního rozhlasu

 

Firma Nástroje CZ, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici pracovník výroby a kontroly. Místo výkonu práce - Ždánice (areál bývalé šroubárny). Bližší informace - pan Antonín Šlampa - tel. 777 581 124.

MUDr. Galisová oznamuje svým pacientům, že ve v pátek 20. května nebude ordinovat. Nutné případy ošetří MUDr. Berka ve své ordinaci v Archlebově po předchozí telefonické domluvě.

CVP Galvanika nabízí dřevo z ořezaných stromů za odvoz. Pro bližší info tell 777 791 359. 

KOBERCE TREND Kyjov mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží od 18.05. do 21.05. 2022. 

BMB, spol. s r.o., Ždánice, výroba nábytku, hledá referentku prodejního odděleníNáplní práce je zpracování obchodních případů, aktivní péče o stávající zákazníky, administrativa a podpora obchodního manažera. Požaduje se: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost MS office a řidičský průkaz skupiny B. Dále pak požadujeme komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost a samostatnost. Nabízí se práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, zázemí dlouholeté a stabilní firmy a různé firemní benefity. Nástup je možný od června 2022. Zájemci mohou posílat životopisy na email: bmb@bmb.cz, hlásit se osobně na adrese firmy: BMB, spol. s r.o., Nádražní 524, Ždánice v pracovní dny od 8 do 14 hodin, nebo kontaktovat personální oddělení na tel. čísle: 775 701 573.

Konkurz ZŠ a MŠ Ždánice - odkaz, odkaz

V Nechvalíně u kaple firma Pavel Šroubek Žadlovice bude dne 19. 5. v 8.15-8.20 h prodávat chlazené kuřecí maso. V nabídce jsou: prsní řízky, čtvrtky, křídla s hrudí, stehenní řízky. Cena masa se odvíjí od nákupu.   

Charitní pečovatelská služba Ždánice nabízí práci na DPP nebo DPČ na pozici terénní pečovatelky a to na občasnou výpomoc. Požaduje se pečlivost, sociální cítění, řidičský průkaz skupiny B. Více informací u vedoucí služby na telefonu: 737 234 096, nebo osobně na adrese Zámecká 848 ve Ždánicích.

MIRJA, s.r.o. ruší prodejnu v Kyjově na ulici Jungmannova před budovou České pojišťovny. Přijďte si nakoupit košile se slevou 50% od úterý 10. května do pátku 10. června 2022. K dostání se slevou budou košile flanelové,vycházkové, společenské, maskáčové, myslivecké.  

Vinařství SPIELBERG v Archlebově oznamuje, že DEGUSTÁRIUM je nyní otevřeno každý den. V pondělí a úterý 11–16 h. Středa–neděle 11–18 hodin. Obchůdek S Chutí bude otevřen o Velikonocích od čtvrtka do neděle 11-18 h.  Vinařství SPIELBERG srdečně zve na Zelený čtvrtek (14. 4.) na vernisáž obrazů s autorským komentářem Zdenka Tománka. Nalévat se bude jarní víno Sylvánské zelené a Veltlín Zelený.

Společnost ARKYS s.r.o. hledá pracovníka na pozici skladník do jednosměnného provozu na plný úvazek. Místo výkonu práce Uhřice u Kyjova. Práce je vhodná pro muže s dobrou fyzickou kondicí. Firma nabízí příspěvek na stravování, kvartální odměny a další benefity. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 725 444 357.

Firma CVP Galvanika hledá zaměstnance do nového moderního provozu na pracovní pozice: SEŘIZOVAČ LINKY, SMĚNOVÝ MISTR, ÚDRŽBÁŘ BUDOV, ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO, KONTROLOR, MANIPULANT, OBSLUHA NEUTRALIZAČNÍ STANICE, OBSLUHA LINKY. Nabízíme dlouhodobé perspektivní zaměstnání u dynamicky se rozvíjející firmy, zajímavé platové ohodnocení, možnost profesního růstu, stravenky, 13. plat, zvýhodněné půjčky zaměstnancům a další benefity. Místo výkonu práce provoz Ždánice. Více informací na telefonu +420 778 470 815 nebo na webových stránkách www.cvp-galvanika.cz  v záložce kariéra.

Charitní pečovatelská služba Ždánice pod záštitou Oblastní charity Hodonín pořádá sbírku zdravotnického materiálu pro pomoc lidem z Ukrajiny, prosíme o léky pro dospělé a děti: léky na bolest v krku a hlavy, nosní sprej proti rýmě, sirupy a kapky na bolest v krku, krémy na opruzeniny, rány, oděrky, léky proti průjmu, obvazový materiál, náplasti, teploměry, desinfekce, respirátory. Věci můžete nosit do domu s pečovatelskou službou ve Ždánicích ve středu 23. 3. až pátek 25. 3. v 7-17 h.
Do kolektivu vinařství SPIELBERG hledáme zodpovědného kolegu na pozici traktorista do vinic v Archlebově a Žarošicích. Vaším pracovním nástrojem bude moderní traktor, se kterým budete brázdit jednu vinici za druhou a budete tak součástí pracovního týmu při obdělávání vinic a sběru hroznů. Manuální a technická zručnost výhodou. Nabízíme velmi výhodné platové podmínky, 20 000 Kč odměna po odpracování zkušební doby a garanci odpracování 24 měsíců. Možnost vlastního bydlení. Volejte na telefonní číslo +420 774 288 110, nebo napište na email vinohrad@spielberg.cz

Výzva Vrbasova muzea ve Ždánicích - odkaz

BORS přijme řidiče - odkaz

Vinařství SPIELBERG hledá brigádníky na sezónu 2022. Jedná se o obsluhu akcí a svateb. Nabízí DPP a plat od 100 Kč, směny dle časové flexibility. Pro více informací volejte p. Poláčkové na číslo: 774 288 108, nebo pošlete životopis na email: obchudek@spielberg.cz.

MUDr. Canov oznamuje svým pacientům, že se mohou objednat na očkování proti chřipce a proti onemocnění COVID, včetně 3. dávky. Informace na tel. 518 633 558.

Firma Vyskočil RP s.r.o.  se sídlem ve Slavkově hledá do zaměstnaneckých poměrů řidiče Tatry 815 a strojníka pro pásové a kolové bagry. Mzda dohodou. Telefonní kontakt pan Vyskočil, 602 393 119.
NAREX Ždánice, spol. s r.o. přijme zaměstnance do trvalého pracovního poměru na pozice: • operátor CNC, • pracovnice skladu hotových výrobků, • provozní zámečník/údržbář, • dílenská kontrola, • kontrolní a zkušební technik, • dělník v obrobně. Nabízí se dobré mzdové podmínky podle dosažených výsledků, zázemí prosperující společnosti, balíček firemních benefitů (stravenkovou kartu, flexi passy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus) a pololetní odměny na základě hospodaření společnosti. Zájemci přihlaste se osobně na adrese Městečko 250, Ždánice, telefonicky na čísle 518 607 113 nebo emailem na adresu chudab@narexzd.cz.  

Poskytovatel sociálních služeb - Kyjov

Firma Nástroje CZ, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici personalista. Místo výkonu- Ždánice (areál šroubárny). Informace - paní Jana Gajdošíková tel. 777 155 466.
Firma CVP Galvanika provoz Ždánice, přijme do pracovního poměru laborantku. Jedná se o práci na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze. Práce je vhodná i pro absolventy, chemické vzdělání není podmínkou. Nabízí se stabilní zaměstnání, náborový příspěvek, zajímavé platové ohodnocení, stravenky, 13. a 14. plat a další zaměstnanecké benefity. Bližší informace na telefonu 778 470 815. Své životopisy zasílat na adresu personalista03@cvp-galvanika.cz  nebo osobně doručit do sídla společnosti.
Bezpečnostní služba O.S.E. Security Consulting s.r.o. přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici strážný – strážná do Šardic a Kyjova. Nástup možný ihned. Práce je vhodná pro osoby pobírající invalidní důchod, popřípadě pro starobní důchodce. Více informací na tel. 735 703 747.
Firma BMB, spol. s r.o. Ždánice, výroba nábytku, přijme zaměstnance, muže i ženy do výroby nábytku do jednosměnného provozu. Nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou, příspěvek na stravování a jiné firemní benefity. Požaduje manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost. Praxe nebo vyučení v oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou. Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 775 701 573 nebo zaslat životopis na email bmb@bmb.cz 
Firma Nástroje CZ, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici pracovník výroby a kontroly. Místo výkonu práce - Ždánice (areál bývalé šroubárny). Informace - pan Antonín Šlampa - tel. kontakt 777 581 124. 
Společnost Ekor,s.r.o. Kyjov přijme do stálého pracovního poměru řidiče a závozníky pro svoz odpadů. Nabízí perspektivní práci v dobrém kolektivu. Pravidelný plat. Zajímavé finanční ohodnocení. Odměny ve formě třináctého platu. Příspěvek na stravování. celoroční úhradu důchodového pojištění. Individuální odměny při dosažení životního nebo pracovního jubilea. Požadavky na řidiče: řidičský průkaz skupiny C, platná profesní způsobilost, karta řidiče, praxe v řízení nákladních vozidel, dobrá pracovní morálka, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita. Požadavky na závozníka: uchazeči mohou být i bez kvalifikace, ale s dobrým zdravotním stavem, nutná je dobrá pracovní morálka, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita. Zájemci se mohou hlásit přímo v sídle společnosti EKOR, s.r.o., Havlíčkova 1398/49a nebo na mobilním telefonu 603 213 448.
 Ždánice - cvičení pro ženy - zde

 

Mapa

mapa

Kontakt

Nechvalín čp. 13
696 31
 
tel/fax: 518 618 224
e-mail: nechvalin@tiscali.cz
DS: 7x5a2zy

Úřední hodiny

Po:   8.00 - 12.30
Út:   8.00 - 12.30
St:   8.00 - 12.30
Čt:   8.00 - 12.30
13.30 - 17.00
Pá:   8.00 - 12.30

místostarosta: Po 19 - 20

Novinky na email

Odkazy

      logopcr.jpg

    policie-denik - kopie.jpg

 banner_blondyny.png

 mini8cs_1.png

 indexkk.png 

 image001.jpg

      imajkhges.png

      mini2cs_1.jpg

foto
znak malý
NECHVALÍN
OFICIÁLNÍ STRÁNKY
Čas poslední aktualizace: 17.05.2022 v 19:47       Oficiální stránky NECHVALÍN © 2014       webdesign: Origine